دسته بندی

Share

» :: فایل صوتی خود هیپنوتیزم-بی حسی

۷ مزیت اصلی خود هیپنوتیزم

خود هیپنوتیزم – شایدبرای خیلی از ما این سوال ایجادشود که چرا باید از تکنیک های خود هیپنوتیزم استفاده کنیم؟

پاسخ این پرسش را باید در۷مزیت خودهیپنوتیزم جستجو کرد:

۱-امروزه برای اغلب محققان در زمینه روانشناسی این موضوع به اثبات رسیده است که هر انسانی داری دوضمیرخود آگاه وناخود آگاه است.همه کارشناسان این موضوع ایمان دارند که قدرت ضمیر ناخودآگاه به مراتب از خودآگاه بالاتراست. اما همان طور که می دانیم ناخودآگاه درک وشعور ندارد، بنابراین هر خوراکی که به آن بدهیم پذیرایش خواهد بود، در واقع ما با خود هیپنوتیزم به راحتی دستورات و خوراک را به ناخودآگاه ارسال می کنیم. شاید هیچ تکنیکی را نتوان به سادگی خود هیپنوتیزم پیدا کرد.

۲-تمامی افراد در هر رده سنی و با هر شرایطی می توانند از این تکنیک استفاده کنند، در واقع در اجرای خودهیپنوتیزممحدودیت های ما بسیار کم خواهد بود.

۳-ما می توانیم در هر شرایطی از تکنیک های خودهیپنوتیزم استفاده کنیم، در واقع این موضوع نیز یکی دیگر از مزیت های چشمگیر خود هیپنوتیزم است، شما برای خود هیپنوتیزم به زمان و مکان خاصی نیاز ندارید. تنها کافیست ذهن خود را آرام کنید وشروع به انجام تمرین ها کنید.

۴-امروزه هیپنوتیزم به عنوان ابزاری برای درمان بسیاری از بیماری ها قابل استفاده است، شما برای هر نوع درمانی احتیاج به یک فرد متخصص دارید که مراحل را برای شما انجام دهد، اما با یادگیری تکنیک های خودهیپنوتیزم خودتان و به تنهایی می توانید بسیاری از باورهای اشتباه خودرا اصلاح کنید.

۵-خودهیپنوتیزم هیچ گونه خطری ندارد. شاید برای کسانی که از دانش کافی در این زمینه برخوردار نیستند کمی ترس از اجرای خودهیپنوتیزم وجود داشته باشد، اما اگر کمی دراین  حوزه مطالعه داشته باشید متوجه خواهید شد که این تکنیک هیج گونه خطر و عوارضی برای شما نخواهد داشت.

۶-شما برای انجام خودهیپنوتیزم به ابزار خاصی نیاز ندارید، شما به راحتی می توانید با گوش دادن به فایل های صوتی-تجسمی خود را به حالت آلفا برسانید و باورهای صحیح را جایگزن باورهای نادرست کنید.

۷-شما در هر زمانی که بخواهید می توانید از حالت خودهیپنوتیزم خارج شوید.

خرید و دانلود محصول

1396/03/27
هیپنوتیزم , بی حسی , سبکی , ضمیر ناخوداگاه , ناخوداگاه , تلقینات , تلقین , خود هیپنوتیزم , فایل صوتی , فایل صوتی خود هیپنوتیزم , ذهن , آلفا , خلسه , جذب ثروت , تجسم خلاق , تلقینات مثبت , مدیتیشن , یوگا , چاکرا
فایل صوتی هیپنوتیزم : 1 | بی حسی و سبکی را برای جذب تلقینات تجربه کنید : 1 |